top of page

HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulmuş olan firmamız ülkemizde jetonlu jetonsuz seyir dürbünü imalatı, satışı ve hasılat paylaşımlı işletimi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Ürünlerimiz uzun yıllar boyunca sorunsuz hizmet vermek amacıyla en yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. Jetonlu dürbünler açık alanlarda kullanıldığı için, her türlü iklim şartlarına, hırsızlığa ve vandalizme dayanabilecek en üst düzeyde tasarlanıp imal edilmiştir.

Dürbün kabini ve tüm paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Muadillerinin çoğu dökme aliminyumdan imal edilmiştir ve mukavemeti ürünlerimize kıyasla çok zayıftır.

Dürbünlerimizde, ön ve arka mercekler tamperli camlarla korunmuştur. Muadillerin çoğunda bu özellik yoktur. Ne yazık ki mercekleri boyayan, kıran ve türlü hasarlar veren insanlar bu dürbünlere tamiri çok zor hasarlar verirler. Hatta, Bu dürbünleri ithal eden firmaların hiçbir yedek parçayı ithal etmedikleri düşünülürse, bu hasarlar, dürbünü tamamı ile hizmet dışı bırakır. Biz de ise tamperli camlar kırılmaya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı oldukları için bu tür hasarları bertaraf ederler. Buna rağmen hasar alırlarsa, sadece camları değiştirmek, içindeki dürbünü değiştirmekten oldukça ucuzdur.

Kabin kapağında , sürgülü tip çelik kasa kilidi kullanılmıştır. Çelik kasanız ne kadar emniyetli ise, dürbün kabininiz de o kadar emniyetlidir. Muadillerinin çoğu, basit bir pano kilidi kullanır. Hiçbiri bu kadar emniyetli kilit kullanmaz.

Jetonlu dürbünde kullanılan para mekanizması mekanik tip olup, özel tasarımdır. Muadillerinin çoğu çin malı elektronik tip para mekanizması kullanır. Bu tip para mekanizmaları dış ortamlarda hava şartları ve diğer etkenlerden dolayı çok sık arıza verirler. Bizim kullandığımız ürün, bu şartlarda dayanımı ve güvenilirliği ile diğerlerinden farklıdır

Son olarak; firmamız jetonlu dürbünleri hem işletir hem de satar. İşletmeci olduğu için, ürünleri, yaşadığı tecrübeler doğrultusunda geliştirir ve iyileştirir.

Jetonlu dürbünlerimiz, uzun yıllar sorunsuz hizmet vermek amacıyla tasarlanıp üretilmiştir. Hiçbir yedek parça sorunu yoktur. Üretici firma olduğumuz için %100 teknik bilgi ve destek sağlar. Satın aldığınız ürünün hizmet dışı kalma ihtimali yoktur.  

Firmamız, standart ürünlerimizin haricinde, müşteriye özel imalat da yapmaktadır. Önceden sipariş edildiği takdirde özelliklerde ürün satın alabilirsiniz

Mühendislik Kroki
bottom of page